Jako wykształcony inżynier budownictwa i doświadczony projektant wnętrz mogę pomóc Ci zrealizować marzenie o posiadaniu pięknego swojego wnętrza, w którym będziesz czuć się jak w domu. W moim Studiu wraz z moim zespołem, codziennie tworzymy nowe projekty, a każdy z nich jest unikatowy i dobrany do indywidualnych potrzeb.

Jeśli potrzebujesz wsparcia, niezależnie od tego czy tylko dla jednego pomieszczenia, połowy mieszkania czy całego domu, napisz do mnie

karolinazagrodzka@houseloves.com

załączając RZUT pomieszczeń, które miałyby wchodzić w zakres wyceny, podając jakim rodzajem projektu jesteś zainteresowany i jakie są Twoje oczekiwania stylistyczno-kolorystyczne.

 

 

Co mogę dla Ciebie zrobić!

OFERTA HOUSE LOVES

Zobacz czy Ci się podoba!

ZREALIZOWANE PROJEKTY

Jesteś zdecydowany!

FORMULARZ KONTAKTOWY

 
_MG_3688.jpg

WYBIERZ RODZAJ PROJEKTU DLA SIEBIE

icony.jpg

KONCEPCJA

Obejmuje wykonanie Projektu Koncepcyjnego wybranych przez Ciebie wnętrz, na który składa się rozrysowanie układu funkcjonalnego pomieszczeń oraz dobór stylistyczno-kolorystyczny elementów wnętrza.

Projekt może być rozszerzony
o realistyczną wizualizację 3D.

KOMPLETNY PROJEKT

Projekt obejmuje wykonanie Koncepcji, ale jest potem rozszerzony o dobór wszystkich elementów wnętrza wraz z dekoracjami, wykonanie kosztorysu oraz dostarczenie kompletnego Projektu Wykonawczego na podstawie, którego można wykonać wszystkie prace Wykończeniowe.

Projekt może być rozszerzony
o realistyczną wizualizację 3D.

NADZÓR

Jeśli potrzebujesz wsparcia podczas wykonywania prac Wykończeniowych i jesteś z okolic Szczecina, naszą współpracę możemy rozszerzyć o Nadzór nad pracami budowlanymi.

 

Jesteś ciekawy jak wyglądają projekty?

ETAPY PROJEKTOWANIA

 
A781A97B-D98A-49C3-A0D6-C42576A94A20.JPG

styl klasyczny

Projekt BLUEWOOD

styl klasyczny

Hotel PODKLASZTORZE

styl klasyczny

Projekt SOBLO

styl skandynawski

Projekt ANVI

mój dom

HOUSE LOVES

kuchnia IKEA

kuchnia z drewnianymi dodatkami

kuchnia IKEA

kuchnia z szarymi frontami bodbyn

styl skandynawski

KAWALERKA BABCI & DZIADKA

styl skandynawski

HOMESTAGING JADALNI

styl skandynawski

Projekt RODZINNEJ JADALNI

mój pierwszy dom

HOUSE LOVES


zamów WYCENĘ projektU

 

Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania i przesłania Ci wyceny projektu, a ich administratorem będzie Karolina Zagrodzka, ul. Lazurowa 11 Kliniska Wielkie 72-123, NIP: 8512734850. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.