Chcę, byś poczuł się jak domu, chcę, byś usiadł z filiżanką kawy czy herbaty i zaczytał się do późnych godzin nocnych, chcę, byś zainspirował się i nauczył jak najwięcej… a potem wstał rano i zaczął działać, tworzyć, przestawiać i upiększać… w domu się przede wszystkim mieszka, a potem go urządza, ale jeśli jest źle urządzony, to źle się w nim mieszka. Dlatego zachęcam Cię do czytania bloga, jestem pewna, że znajdziesz tutaj dużo przydatnych porad wnętrzarskich. Jeśli natomiast wolisz oddać swój dom w ręce profesjonalisty, chętnie Ci pomogę.


o-houseloves.gif

HOUSE LOVES Blog

to jeden z największych blogów wnętrzarskich w Polsce, którego autorką jest Karolina Zagrodzka. To miejsce, gdzie Karolina dzieli się swoją miłością do budowy domu, projektowania wnętrz i jednocześnie - fotografii, dlatego blog wyróżnia się rzetelnymi i rzeczowymi treściami, które zdobyły serca wielu czytelników, ale także jurorów wielu konkursów. W 2015 HOUSE LOVES znalazł się w finałowej trójce swojej kategorii konkursu BLOG ROKU. Został także wyróżniony w TOP 10 blogów wnętrzarskich 2017 i wielu innych rankingach.

Karolina jako Projektant Wnętrz, Inżynier Budownictwa oraz Fotograf, przekazuje swoją wiedzę, pisząc wiele poradnikowych postów i szczegółowych tutoriali DIY, pokazując w nich, że można łączyć funkcjonalność z pięknem. Wszystkie sesje zdjęciowe na blogu są autorskie i wykonane nie tyloko w prywatnym domu Karoliny, ale także u jej klientów. Wnętrza HOUSE LOVES wyróżniają się prostotą, elegancją, ale przede wszystkim funkcjonalnością.

- blog pełen porad -

 

o-houseloves1.gif
 

HOUSE LOVE Studio Projektowe

to pracowania, w której na co dzień powstają nowe projekty wnętrz dla indywidualnych klientów pod okiem Karoliny Zagrodzkiej, Projektanta Wnętrz i wykształconego Inżyniera Budownictwa. Studio działa od 2013 r., a jego team ciągle się powiększa.

Wnętrza zaprojektowane przez HOUSE LOVES wyróżniają się prostotą, elegancją i funkcjonalnością, choć często różnią się od siebie stylem. Wykonujemy projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, dlatego każdy projekt i każdy jego zakres jest inny. Staramy się, by zadbać o wszystkie potrzeby i marzenia, aby każdy poczuł się w swoich nowych wnętrzach “jak u siebie”.

- studio pełne pomysłów -