śliczne rzeczy dla SandyK

//polski

(this post is only in Polish, sorry guys)

1.jpg

Nie umiem pisać o chorobie, fundacjach i raku, ale umiem pomagać, jeśli widzę chorobę i cierpienie innych osób. To trudne tematy i można by było pisać wiele o moim zdaniu na ten temat, ale na koniec dnia, to wszystko i tak się nie liczy, tylko życie i zdrowie drugiej osoby. Dlatego nie będę pisać, tylko powiem co zrobię by pomóc (i ty też możesz). Po pierwsze będę się modlić za SandręK, bo:

 

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą.
Czy jest między wami taki człowiek, który, gdy go syn będzie prosił o chleb, da mu kamień?
Albo, gdy go będzie prosił o rybę, da mu węża?
Jeśli tedy wy, będąc złymi, potraficie dawać dobre dary dzieciom swoim, o ileż więcej Ojciec wasz, który jest w niebie, da dobre rzeczy tym, którzy go proszą.
A więc wszystko, cobyście chcieli, aby wam ludzie czynili, to i wy im czyńcie; taki bowiem jest zakon i prorocy.

Biblia, Ewangelia Mateusza

rozdział 7, wiersze od 7 do 12

Kocham mojego Boga i wiem, że wysłuchuje moich modlitw. Jest wszechmocny, wszechobecny i wszechpotężny - dla Niego więc uzdrowienie to nic trudnego :) Moja wiara w Niego, może jedynie pomóc mu działać tutaj na ziemi. Dlatego modlę się wierząc, że On może wszystko. Może nawet uleczyć nieuleczalnych.

Po drugie, mogę działać. Dlatego, kiedy przeczytałam histrorię SandryK, która walczy z PLEOMORPHIC CARCINOMA OF THE LUNG, GRADE  3 - czyli rakiem złośliwym, który wg prognoz daje jej jeszcze tylko 6-mcy życia i 3-5% szans na wyleczenie, a do tego jest w moim wieku i wygląda na piękną i pełną energii żonę i matkę, postanowiłam walczyć razem z nią. Nie można się godzić z takim losem i to w jaki sposób walczy SandraK bardzo mi się podoba. Ja, która jestem zdrowa i szczęśliwa, nie mogę teraz siedzieć i nic nie robić - to egoistyczne. Dlatego podziwiam też bardzo Paulinę Drozdę, która zaangażowała się w organizowanie akcji pomocy dla SandryK i dziękuję jej i Bogu, za to, że na świecie są TACY piękni ludzie. Paulina zorganizowała dla SandryK dwie świetne akcje, które są nie tylko wspaniałe dla SandyK, bo oczywiście dochody z tych akcji ją wesprą, ale niosą ze sobą jakąś taką pozytywną energię, której nie da się zatrzymać :) Zachęciam Was więc do udziału w tych akcjach, ja się zgłaszam.

 

SESJE ZDJĘCIOWE DLA SANDRY K

Robiąc sobie sesję zdjęciową, możecie wesprzeć SandręK. Lista fotografów, u których możecie ZAMÓWIĆ SESJĘ jest na facebooku - tutaj.  Znam kilku fotografów z tej listy i uwierzcie mi, to crème de la crème. Można więc wybierać wśród najlepszych. Jeśli więc chcecie wziąć udział w sesji - znajdźcie na liście fotografa w regionie, który was interesuje, skontaktujcie się z nim, wskaże wam konto i kwotę do wpłaty - a potem bawcie się dobrze :) Pomóżcie nam pomagać! 

Jak pisze Paulina "Dobra energia idzie w świat i nie gubi się :) Moglibyśmy po prostu wpłacić na konto fundacji równowartość jednej czy dwóch sesji. Ale wierzę, że nasz talent, czas, zaangażowanie, tworzy dla Sandry coś więcej niż same cyferki na koncie - chociaż i one są konieczne do walki z chorobą. A walczyć musi. Dla siebie, dla bliskich, dla swojej dwójki malutkich dzieci, które potrzebują mamy...."ŚLICZNE RZECZY DLA SANDRYK

Kupując śliczne rzeczy, czyli przedmioty wystawione na sprzedaż tutaj na facebooku, możecie wesprzeć Sandrę, w walce o życie. Rzeczy są piękne i nie jednokrotnie w atrakcyjnej cenie, specjalnie dla tej akcji. Wystarczy znaleźć dla siebie coś ślicznego, co nas zainteresuje, skontaktować się ze sprzedającym, który wskaże konto i kwotę do wpłaty - a potem cieszyć się swoją śliczną rzeczą :) 
Wszystkie śliczne rzeczy mają duszę, są przygotowywane w większości ręcznie, zostaje w nich czyjeś serce... Pomóż nam pomagać!

5.jpg

I tutaj wkracza do akcji H O U S E   L O V E S.

Dzisiaj o 20:00 wystawię na sprzedaż swój jeden W I A N E K   M A M A za jedyne 50 pln + koszt dostawy.  To nie bywała okazja, by pomóc SandrzeK, ale również by kupić wianek z dużą zniżką. Dlatego, jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zapraszam na facebooka TUTAJ dzisiaj (21.02.2014) o godz. 20:00. Pierwsze zgłoszenie na wydarzeniu fb, pod zdjęciem (jakie widzicie powyżej) się liczy :)

 

Na koniec dla przypomnienia  kilka zdjęć    W I A N K A    M A M A :)

2.jpg
3.jpg
4.jpg

 

APEL DO BLOGERÓW

Kochani blogerzy, jeśli masz coś ślicznego do zaoferowania - udostępnijcie na tablicy tego wydarzenia, zdjęcie ze swoją ofertą wraz z ceną. Udostępnijcie również koniecznie informację u siebie - w ten sposób najszybciej znajdziemy nowy dom dla ślicznych rzeczy. A czas liczy się bardzo.