k@rolina 200x200.jpg
 

W I T A J, mam na imię   K A R O L I N A


 

Są takie dwie rzeczy w moim życiu, które są mi najbliższe na świecie:

 

DOM i MIŁOŚĆ
(HOUSE & LOVEs)

 

dlaczego miłość? bo to najwspanialsze uczucie jakie istnieje na świecie…

dlaczego dom? bo to miejsce, gdzie wszystkie moje miłości się spełniają ...

ten blog to miejsce, gdzie chcę się dzielić z Wami moją miłością do budowy domu, projektowania wnętrz i fotografii jednocześnie. Jako Projektant Wnętrz, Inżynier Budownictwa oraz Fotograf, przekazuję Wam wszystko to co najlepsze mam...a harmonia, styl, szyk, a do tego funkcjonalność we wnętrzach to moje słowa klucz, którymi można by opisać mój dom, moje projekty i może nawet mnie. Uwielbiam zmieniać rzeczywistość, ją udoskonalać i upiększać, zestawiając ze sobą tekstury, kolory i wzory. Decydując się na dominujący styl lub kolor, to do niego dobieram pozostałe elementy, przekładając, dostawiając, zabierając, tak aby na końcu nie było ani za mało ani za dużo - często mieszając wszystko ze sobą i tworzą styl HOUSE LOVES.

Od zawsze byłam też bardzo techniczna i z uporem dążyłam do celu. Już w szkole podstawowej, pasjonowałam się matematyką. Wszystko musiało być dla mnie logiczne i poukładane w całość. Ważny na koniec był wynik, efekt... Nic dziwnego więc, że wybrałam studia techniczne - budownictwo - „męski” zawód jak mówią niektórzy;) Wiedza techniczna pomaga mi w prosty sposób wytłumaczyć często skomplikowane zagadnienia budowlano-wnętrzarskie. 

Pisząc swojego bloga skupiam się na poradach i próbuję łączyć funkcjonalność z pięknem. Zawsze staram się inspirować: czy to zdjęciami, pomysłami czy projektami. Bo kto powiedział, że piękno i funkcjonalność jest dla wybranych?

 

Zapraszam więc do środka. Rozgośćcie się w HOUSE LOVES i poczujcie jak u siebie... dzielcie się przemyśleniami, inspirujcie pomysłami, a jak jest coś jeszcze dla Was nie jasne - pytajcie. Z chęcią odpowiem.

 

ps. Jak potrzebujesz pomocy w wydobyciu tego piękna i funkcjonalności u siebie, służę również pomocą.
Zajrzyj do zakładki MOJE USŁUGI PROJEKTOWE, aby dowiedzieć się więcej.

 


 

FAKTY o mnie

 

  • jestem chrześcijanką (taką dumną - jeśli to się nie wyklucza);
  • jestem też mamą ślicznej dziewczynki Gabi (7 lata);
  • żoną przystojnego męża - Mr M;
  • z wykształcenia i 10 letniej praktyki zawodowej jestem inżynierem i projektantem mostów ('takim z uprawnieniami w pełnym zakresie');
  • od 2 lat jednak jestem projektantem wnętrz prowadząc własne biuro projektowe HOUSE LOVES;
  • ale od czasu do czasu jestem też kreatorem wizerunku prowadząc autorską pracownie graficzną 'moja fabryka stylu'
  • jestem też bloggerem pisząc jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce;
  • a ponad to jestem MEGA estetą: kocham piękno, tak więc każdy rodzaj pięknego designu, wnętrza, grafiki, dekoracji czy fotografii staje się moją miłością. tu na blogu, chcę dzielić się z Wami moją wizją piękna (proszę nie oceniać, bo to bardzo indywidualna sprawa) i mam nadzieję, że kogoś to zainspiruje.