k@rolina 200x200.jpg
 

W I T A J, mam na imię   K A R O L I N A


 

są takie dwie rzeczy w moim życiu, które są mi najbliższe na świecie:

 

miłość i dom

 

dlaczego miłość? bo to najwspanialsze uczucie jakie istnieje na świecie…

dlaczego dom? bo to miejsce, gdzie wszystkie moje miłości się spełniają ...

ten blog to miejsce, gdzie chcę się dzielić z Wami małymi miłościami (loves), których doświadczam w moim domu (house) każdego dnia. mam nadzieję kogoś nimi zainspirować. chcę pokazać wam i dzielić się z wami miłością do budowania domu, dekoracji wnętrz, miłością do prac DIY ('zrób to sam"), miłością do grafiki i typografii, oraz miłością do fotografii (bo prawie wszystkie zdjęcia na blogu są autorskie). a ponad to miłością do pysznego jedzenia. mam nadzieję, że się wam spodoba!

ps. tak, na początku było nas dwie (ja i paulina), ale teraz piszę do was tylko ja, ponieważ paulinka urodziła dziecko i spełnia się jako mama :)

 

 

o mnie

 

nie lubię pisać o sobie, bo jak tylko przeczytam co napisałam, okazuje się, że pisałam chyba o kimś innym :) ale jestem tutaj, piszę do was, więc wypadałoby się przedstawić. po pierwsze super, że to czytacie - komu by się chciało :) po drugie 'cześć- jestem karolina'.

teraz jak już się znamy, mogę powiedzieć kim jestem.

a jestem wieloma rzeczami na raz. na pewno jestem chrześcijanką (taką dumną - jeśli to się nie wyklucza). jestem też mamą ślicznej małej dziewczynki Gabi (4 lata) oraz żoną przystojnego męża - Mr M. z wykształcenia i 10 letniej praktyki zawodowej jestem inżynierem i projektantem mostów ('takim z uprawnieniami w pełnym zakresie'). obecnie jednak, dzięki temu blogowi, zajmuję się projektowaniem wnętrz oraz prowadzę autorskie studio graficzne 'moja fabryka stylu' łącząc w ten sposób dwie największe pasje w swoim życiu. (więcej o tym możecie poczytać tutaj>>>)ach, popołudniami jestem też bloggerem (już chyba mogę się nim nazwać) i założycielem stowarzyszenia 'przystanek niebo'; no i to chyba by było na tyle :) kocham piękno, tak więc każdy rodzaj pięknego designu, wnętrza, grafiki, dekoracji czy fotografii staje się moją miłością. tu na blogu, chcę dzielić się z Wami moją wizją piękna (proszę nie oceniać, bo to bardzo indywidualna sprawa) i mam nadzieję, że kogoś to zainspiruje.